Magiczne psy

Zostań psem, o którym śniłeś


#1 2012-12-18 17:24:17

Saluki

Administrator

Zarejestrowany: 2012-12-17
Posty: 29
Punktów :   

Zapisy

Tutaj zapisujemy nasze psy. Jeśli chcecie mieć kiedyś urodziny i się starzeć to piszcie np. Wiek: 1 rok\co tydzień( macie 1 rok i starzejecie się co tydzień)
Nasze psy zapisujemy tak:
Imię psa (rejestrujemy się od razu imieniem psa):
Wiek:
Płeć:
Moce:
Zawód lub przyszły zawód:
Historia:
Charakter:
Partner\Partnerka:
Właściciel (książę\księżniczka, mieszczanin, brak):

Jeśli ktoś chce może napisać rasę, ale nie musi.


Ja też się zapiszę, żeby pokazać jak:

Imię: Saluki
Wiek: 2 lata
Płeć: pies
Moce: niewidzialność, zmienianie postaci i koloru, nieśmiertelność, uzdrawianie i wiele, wiele innych
Zawód: Wielki Mag, nauczyciel magii i historii magii
Historia: Gdy byłem mały inne szczeniaki znęcały się nade mną, gdyż zazdrościły mi moich niezwykłych zdolności. Nie umiały sprawić, że żaba na biologii zmieniła się w węża, a peruka nauczyciela zmieniła kolor z żółtej na fioletową. Nie potrafiły stać się niewidzialne, ani wyleczyć ciężko chorej jaszczurki w terrarium. Przez moje zdolności i ambicję odrzucily mnie. Niekiedy na ulicy biły mnie. Ale zawsze wychodziłem z tego cało. Nigdy nie zaadoptował mnie żaden człowiek. Zawsze błąkałem się gdzie popadnie aż założyłem ukrtyte przed ludzmi miasto (czarownica, książę i księżniczka mogą do niego wchodzić).
Charakter: miły, pomocny, nieśmiały, zabawny, zawsze chętny do pomocy
Partnerka: brak
Właściciel: brak

Offline

 

#2 2012-12-20 13:50:03

Faith

Administrator

Zarejestrowany: 2012-12-20
Posty: 17
Punktów :   

Re: Zapisy

Imię psa :Faith
Wiek:4 lata
Płeć:Suczka oczywiście
Moce:Umie prawie wszystko bo posługuje się wrodzonymi i zaklęciami.Wrodzone to między innymi:Lewitacja,zmiana koloru i postaci,porozumiewanie się z każdym stworzeniem
Zawód lub przyszły zawód:Chciałaby być magiem lub złodziejem
Historia:Urodziłam się w znanej hodowli psów rasy owczarek border coolie.Hodowała ona psy użytkowe zarówno do pasterstwa jak i do my myślistwa.Ja byłam jedną ze sporego miotu.Po jakimś czasie kupiła mnie para młodych ludzi.Byłam wtedy śliczną czarną puchatą kuleczką.Nauczyłam się komend.Wtedy nie miałam pojęcia o magii.No bo skąd.Ale wracając do historii.To gdy dorosłam przestałam się tym ludziom podobać.Bo okazało się że potrzebuje ruchu i zajęć jak każdy border.bo jest to najbardziej inteligentna rasa psa.I  zostałam wyrzucona na mróz.To zdarzyło się tak niedawno że rana nie zdołała się zabliźnić.I nadal boli  jak oni mogli...
Charakter:nieufna,inteligentna,agresywna,niezależna,czarująca
Partner\Partnerka:Brak i wątpię że ktoś się odważy
Właściciel :Jeszcze pytasz.Brak i dobrze
Rasa:Owczarek border collie

Offline

 

#3 2012-12-20 16:46:19

Saluki

Administrator

Zarejestrowany: 2012-12-17
Posty: 29
Punktów :   

Re: Zapisy

Przyjęta. Możesz podjąć karierę maga. Magii nauczysz się u wiedźmy Ifryte Heks. Lub na moich kursach w miasteczku w szkole.

Byłbym zapomniał, każdy Nowy Pies dostaje 30 dog. Jak zmieni się wam ranga to przychodzicie do mnie,a ja wam dam jeszcze 20 dog. Aby dostawać pieniądze za zawód, musicie pracować np. jako wojownik to polować na zwierzęta dla mięsa i skór i walczyć ze złodziejami i nieproszonymi gośćmi. Jak skończą się wam pieniądze to idziecie do banku.

Offline

 

#4 2012-12-20 18:04:37

Saphire

Domownik

Zarejestrowany: 2012-12-20
Posty: 20
Punktów :   

Re: Zapisy

Imię psa: Saphire
Wiek: 3/starzeje się co 2 tygodnie
Płeć: Suczka
Moce: Latanie, zmiana w zwierzęta i porozumiewanie się z nimi, zmiana koloru futra i władanie żywiołami.
Zawód lub przyszły zawód:Chciałaby być magiem lub zielarką i lekarką psów.
Historia: Wolałabym jej nie opowiadać...
Charakter: Miła, rozważna, zawsze stawia na swoim, odważna, bywa tajemnicza, czarująca.
Partner\Partnerka: Szuka
Właściciel: Księżniczka
Rasa: Cavalier King Charles Spaniel

Ostatnio edytowany przez Saphire (2012-12-21 18:30:06)

Offline

 

#5 2012-12-21 14:16:42

Faith

Administrator

Zarejestrowany: 2012-12-20
Posty: 17
Punktów :   

Re: Zapisy

A ja nie muszę się uczyć magii .I co robi złodziej i mag

Offline

 

#6 2012-12-21 15:46:30

Saluki

Administrator

Zarejestrowany: 2012-12-17
Posty: 29
Punktów :   

Re: Zapisy

Napisałaś,że CHCIAŁABYŚ być magiem lub złodziejem (bardziej wyglądasz na maga), więc nim jeszcze nie jesteś. Musisz się nauczyć jeszcze paru zaklęć i teorii. Mag rzuca zaklęcia ochronne na miasto, czasem walczy, pomaga, sprowadza jedzenie tak jak kupcy, tworzy nowe miejsca, a przede wszystkim wciąż się uczy. Złodziej musi kraść, aby mieć na życie. Zazwyczaj złodzieje są wykorzystywani do lekko zbrojnej piechoty w walkach, ale też mają duży wkład w mieście.


Hej, nikt nie może mieć więcej mocy ode mnie !!! Musisz to zmienić ! Przyjęta. Jeśli chcesz być zielarką to niestety muszę odmówić, ale możesz pomagać przy ziołach i zaklęciach u Ifryte Heks. Strzerz się kota.

Offline

 

#7 2012-12-21 18:35:48

Saphire

Domownik

Zarejestrowany: 2012-12-20
Posty: 20
Punktów :   

Re: Zapisy

Ok, poprawiłam. A mogę zostać magiem? Wiesz, trochę poćwiczę i pouczę się u Ifryte Heks itd.

Offline

 

#8 2012-12-21 20:18:24

Faith

Administrator

Zarejestrowany: 2012-12-20
Posty: 17
Punktów :   

Re: Zapisy

Ok.A więc będę magiem

Offline

 

#9 2012-12-22 14:25:03

Saluki

Administrator

Zarejestrowany: 2012-12-17
Posty: 29
Punktów :   

Re: Zapisy

Ok. Niech będzie mag, ale zielarka bardziej by pasowała, Saphire.

Offline

 

#10 2012-12-22 16:58:25

Saphire

Domownik

Zarejestrowany: 2012-12-20
Posty: 20
Punktów :   

Re: Zapisy

To będę zielarką.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kamratki.pun.pl www.bezimienni-nl.pun.pl www.hiphop-pl.pun.pl www.polskiservwszystkiego.pun.pl www.mroczni-herosi.pun.pl